strona przebudowana  22.12.2001 - prosze o korekty   Zugriffszähler od 11.09.2001

Witam!
Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za napady z moim aparatem fotograficznym!
Oto w jakim celu robilem zdjecia! Mozecie sie wszyscy jeszcze raz sobie przyjrzec! Jacy jestesmy piekni i wspaniali!
Pozdrawiam
Zbyszek Kostecki

Wszystkie zdjecia sa przeniesione do poszczegolnych krajow, gdzie sa utworzone 
Albumy dzialaczy Polonijnych

np Wlochy sa pod italbum.htm, Bialorus byalbum.htm  itd

lub trzeba wejsc do danego panstwa i otworzyc katalog dzialaczy polonijnych

Inne zdjecia

Austria*
Marekj Zielinski
"Magazyn Austriacki"Aleksandra Krawczyk
"Po Godzinach"
Belgia*
red. Leokadia Komaiszko  Leokadia@carmail.com
"Listy z daleka"

bez zdjecia

Bialorus
Irena Walus - TV Grodno
Andrzej Dubikowski
Dania
Helena Zamorska
"Kontakt"
Elzbieta Dobosz
Radio i Informator Polski
Egipt
Malgorzata Malewska-Malek
Dziennikarz
 Estonia*
Natalia Sindecka
 Francja
Jadwiga Dabrowska
"Teczka"
Glos Katolicki 
vkat@club-internet.fr

Gruzja*
Malgorzata Pawlak
"Polonia Gruzinska
Kanada*
Andrzej Manuski - "Takie Zycie"
Malgorzata Mozdzenska
Winicjusz Gurecki - "Kurier"
Elzbieta Marcinczak-Leppek
"Kurier"
Marek Stepczynski
Panorama Polska
Agnieszka Buda-Rodrigez
"Zwiazkowiec"
Urszula Madej-Wojnarowicz
TV Toronto
Irena Reczkowska-Raab
Radio Polonez
Wit Wojnarowicz
Glos Polski
 
Kazachstan
Izabellla
Litwa
Henryk Sosnowski "Ateneum Wilenskie"
Aleksandra Akinczo
PAP
Edyta Maksymowicz
TV Litwa
Walenty Wojnillo
TV Litwa
Luksemburg
Henryk Kruszewski ks
 
Niemcy
Dorota Hoffmann
Samo Zycie 
Berlin
Agata  Adamek-Lewandowski
Lewpress
Barbara Jedrzejczak
Samo Zycie
Julian Bojmart
Krzysztof Nowacki
PIK
Düsseldorf
Halina Jaskula
ZFPIiT w Niemczech
Stefan Kosiewski
Frankfurt n/M
Zbigniew Kostecki
Polonia Swiata
Aleksander Zajac
Norwegia*
Zbigniew Tyszko
"Kronika"

Peru
Urszula Sztorc

Biuletyn

Agata Sztorc - Biuletyn
aga_ca_sz@hotmail.com

Polska
Luiza Drela
IXForum - rzecznik pras.

Polska
Stanislaw Lis
SZEF FORUM

Polska
Malgorzata Sajdak
Serce Forum

Polska
Jolanta Kwiek
Dusza Forum

Polska
Mariusz Blachowicz
MSZ - Informacja

Polska
Zbigniew Ludger Olszewski
Fundacja Polonia

Polska
Iwona Strykier
Polonijny Osr. Inf. Gospodarczej

Polska
Katarzyna Matuszczak
Forum

Polska
Danuta Tabirska-Juszasz
Semper Fidelis

Polska
Bohdan Raczewski
dziennikarz
 
Polska
Kaszynski
"Sulement"
 
Polska
Polska
Anetta Chlebica
Polskie Radio Katowice

Poludniowa Afryka
Jadwiga Dubla Kalinowska
 
 
Rosja
Aleksander Bogolubow
"Polonia Kaukazka"
Anatol Niechaj
"Gazeta Petersburska"
Slowacja
Joanna Matlonova
"Monitor Polonijny"
zdjecie


Szwecja
Urbanski
"Przewodnik"
Ukraina
Ludmila Natykacz 
TV 
Irena Androszczuk
"Wolanie z Wolynia"
Teresa Pakosz
Radio Lwow - Przewodnik
Ludmila Slesariewa
Radio i "Dziennik Kijowski"
Elzbieta Leusz
Lwow
 
Ukraina
Borys Dragin
"Dziennik Kijowski"
Barbara Baczynska
Lwow
Przewodnik
Bozena Rafalska
"Lwowskie Spotkania"
Ludmila Poliszczuk
"Wolanie z Wolynia"
 
Ukraina*
Anna Gordijewska
Radio Lwow
"Lwowskie Spotkania"
USA
Ewa Hoprzyk
Radio "na groalska nute"
Wieslaw Magiera
Radio "Czuma"
Jacek Hilgier
"Gwiazda Polarna"
Jerzy Barankiewicz
Polonia Kalifornijska
Boguslaw Kwasny
Radio 1030 Chicago

USA*

Janusz Szlechta
"Nowy Dziennik"
Jerzy Skrobot
"Dziennik Zwiazkowy"
Zbigniew Banas
Chicago
Mieczyslaw Czerwinsk
i
Andrzej Wal
Polvision bez zdjecia
Wlochy
Tadeusz Slodyk
Mediolan

Wegry
Iga Sikora-Zeisky
TV - Rondo

A    Zielinski austrowizja@tm1.at
B     Komaiszko
Leokadia@carmail.com
BY   Walus root@tv.belpak.grodno.by
CZ   Swider swider@volny.cz
Dobosz redakcjapolska@hotmail.com
Malewska mmalewska@hotmail.com

Sindecka sindi@hektor.umcs.lublin.pl
F    Francja vkat@club-internet.fr
Pawlak polcentrgeo@hotmail.com
Marcinczak-Leppek elunka@yahoo.com
Steczynski explore@polcannet.com

Buda-Rodrigez cmarg7608@yahoo.ca
Akinczo pap@znadwilii.balt.net
Wojnillo janverb@takas.lt
Kostecki kostecki@via.de
Adamek-Lewandowski lewpress@lewpress.de

Jaskula cezar@artphotonics.de
Zajc a.zajac@t-online.de
Tyszko ztyszko@online.no
Sztorc Asztorc@latinmail.com
Derela mforum@poczta.onet.pl

Blachowicz blachowicz@msz.gov.pl
Strykier iwona@poig.com.pl
Chlebica Chlebica@radio.katowice.pl
Niechaj nekhai@gtn.ru
Matlonova monitorpol@ba.telecom.sk

Pakosz lotost@rambler.ru
Slesariewa sribno@i.com.ua
Leusz elaleusz@wp.pl
Dragin pau@dk.com.ua
Gordijewska semperfidelis@polynet.lviv.ua

USA Barankiewicz PoloniaCA@aol.com
Kwasny bokwasny@yahoo.com
Takie Zycie takiezycie@home.com
Magiera mwiesiek@kki.net.pl
Hilgier gwiazda@coredcs.com

Szlechta listy@dziennik.com
Hoffmann dorotahoffmann@hotmail.com