bal2008.htm    od 30 marca 2008 uakt 25.11.2008

aktualna lista uczestnikow  

troche zdjec na stronie www.polregio.de  
(25.11.2008)


Bal odbedzie sie 22  listopada 2008 w Hotelu VAN DER VALK w Gladbeck(29.07.2008)

UWAGA!

na liscie znajduje sie jeszcze osoby ktore nie wplacily udzialu w BALU!
Osoby te zostana skreslone we wtorek 18 listpada 2008.

 
 

Lista alfabetyczna uczestnikow balu  (stan 20.11.2008)

Nazwisko

Imie

Numer Stolika

Bal-ilosc

Allers

Agnieszka

28

2

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

12

2

Axmann

Alicja, Tadeusz

12

2

Bahaeldin

Kamran

14

2

Bal08 zgloszenie fax

0721-151323308

02-13

0

Baschton-Bartosik

Anita

19

3

Bebnowski

Ilona, Krzysztof

26

2

Boldys-Janßen

Lidia

06

2

Boncza-Rutkowska

Anna

28

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

17

2

Chrupcala

Miroslaw

28-10

2

Ciupka Barbara

Klingelholl_Apotheke

04

2

Cwajgart

Gregor

07

2

Cwiek-Erlenkaeper

 

21

2

Czochara

Waclaw

16-9

2

Drapinski

Dorotea

03

2

Drews

Peter

10

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

07

2

Falkenauer

Krystyna, Rheinhard

06

2

Fila

Sylvia

03

1

Filipski

Marek

22-12

12

Fraczek

Jacek

01

2

Furmanczyk

Jaroslaw

19

2

Gajda

Andreas

08

2

Geisler

Thomas

19

2

Giersz

Henryk

19

2

Ginko

Tomasz

24

2

Golab

Henryk

01

2

Gorski

Halina

02

2

Grobelny

Piotr, Anete

23

2

Hagedorn

Barbara

04

2

Hermans-Konopka

Agnieszka

01

3

Hermel

Mateusz

03

1

Herzog

Wanda

01

1

Hohenstatt

Magdalena

28

2

Jablonski

Zbigniew

17

1

Jablonski

Mariola

17

1

Jarosz

Lech

08

2

Jost

Agnieszka Konarzewska

04

2

Kabiesz Dorota

TPArt-Plast. e.V

01

2

Kaczmarczyk

Jolanta

24

2

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Kaminski

Joanna

21-8

1

Kniaziew

Thomas

21

1

Kohlschein

Wilma, Bernd

03

2

Konarzewska

Alexandra

04-13

1

Konturek

Joanna, Piotr, Kasia

08

2

Kortenbruck

Maria, Stephan

06h-12

2

Kostecka

Danuta

01-22

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

05-10

2

Kraft

Anke, Marcus

23

2

Kraus

Teresa

14

2

Krawczyk

Zdzislaw

18-10

2

Krisch

Lidia, Henrik

17

2

Krotki

Marek

03-11

1

Kruppa

Janina, Roman

26

2

Kulesza

Boguslawa

04

2

Kulesza

Bozena

04

2

Lach

Peter

11

2

Lazica

Maciej

26

2

Lewicki

Wieslaw

01

2

Liegmann-Gdaniec

Alicja

27

2

Maciejewski

Mariusz, Danuta

23

2

Markes

Edward

28

2

Mazur

Janusz

05

2

Meinert

Marek

19

2

Merc

Andreas

25

2

Miatkowski

Hanna Marcin

06

2

Michalowski

Bozena

19ex-20

4

Mikulla

Bodo

11-11

2

Milaszewski

Josef

dienst-4

1

Mnochy-Sikora

Joanna

08

2

Münch

Hanno

14-10

2

Musial

Krystyna, Waldemar

11

2

Neugebauer-Nowak

Ewa

25

1

Nieswiatowski

Bozena, Waclaw

05

2

Nowak

Adalbert

25-10

1

Nowak

Mariusz

11

2

Olschowski

Peter

25

1

Olschowski

Beate

25

1

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

23

2

Orawski

Axel

05

2

Pagiela

Malgorzata

10

2

Papkoj-Majewska

Aleksandra, Wieslaw

24

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

07-8

2

Piecinska-Dudek

Isabella Ewa

23h

2

Pieczykolan

Janusz

17

2

Post

Marian

11

3

Rduch

Adam

25

2

Rosentrit

Janina

20-9

9

Rumeld

Michael

19

2

Rybak

Marius,Viola

05

2

Schierer

Siegmund

26-10

2

Schirle

Irma

19

2

Schnitter

Danuta, Markus

27-8

2

Schwarzbach

Dorothe

17-16h

2

Schymanietz

Magdalene

24-12

6

Selanski

Janina, Bogdan

21

2

Sell

Ywonne

23xx-17

2

Sewerin

Joanna

18

2

Sielecki

Johanna

02

4

Sikora

Ewa

16

2

Sliwowski

Krzysztof

07

2

Sniegocki

Celina

23

2

Sniegocki

Gregor

23

2

Spychalska-Mauritsch

Teresa

14

2

Stanek

Andreas

12-10

2

Stauss

Agnieszka, Robert

10

2

Steller

Monika

10xx

2

Stepien

Jaroslaw

06

2

Stypula-Kazanowski

Ilona

27

2

Supady

Agnieszka

26

2

Swiatek

Maciej

25

2

Swiecka

Ewa

01

1

Sworszt

Slawomir

18

2

Szachewicz-Kreitlein

Ewa

01

1

Szczurowicz

Maciej, Jolanta

21

2

Szulc

Maria

10xx-8

0

Szymkowicz

Katarzyna

03

2

Teichmann

Dorotea, Raphael

06

2

Treter

Lucyna, Tomasz

08-10

2

Trüggelmann

Christoph

19

1

Turulski

Slawomir

16

2

Tymiec

Stefan

04

2

Wachowski

Marek

18

2

Waluga

Christine

01

2

Wasielewski

Joanna, Viktor

18

2

Weder

Irene

14

2

Wenta

Witoslaw

17

2

Werner

Halina, Edgar

01

2

Wiecko

Dariusz

16

3

Wilk

Andreas

02

5

Winiarski

Hedwig

03

2

Wodecki

Jaroslaw

17

2

Wojciechowski

Barbara

12

2

Wojciechowski

Marek

12

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

27

2

Wysocki

Sophie, Lech

23

1

Zablocki

Jolanta, Jerzy

17

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

02

2

Ponizej rozklad stolikow

Nazwisko

Imie

Numer Stolika

Bal-ilosc

Hermans-Konopka

Agnieszka

01

3

Waluga

Christine

01

2

Werner

Halina, Edgar

01

2

Szachewicz-Kreitlein

Ewa

01

1

Herzog

Wanda

01

1

Lewicki

Wieslaw

01

2

Fraczek

Jacek

01

2

Golab

Henryk

01

2

Kaczorowski

Andrzej

01

2

Swiecka

Ewa

01

1

Kabiesz Dorota

TPArt-Plast. e.V

01

2

Kostecka

Danuta

01-22

2

Wilk

Andreas

02

5

Sielecki

Johanna

02

4

Gorski

Halina

02

2

Zaremba

Malgorzata, Aleksander

02

2

Bal08 zgloszenie fax

0721-151323308

02-13

0

Szymkowicz

Katarzyna

03

2

Drapinski

Dorotea

03

2

Kohlschein

Wilma, Bernd

03

2

Winiarski

Hedwig

03

2

Fila

Sylvia

03

1

Hermel

Mateusz

03

1

Krotki

Marek

03-11

1

Ciupka Barbara

Klingelholl_Apotheke

04

2

Jost

Agnieszka Konarzewska

04

2

Kulesza

Boguslawa

04

2

Kulesza

Bozena

04

2

Hagedorn

Barbara

04

2

Tymiec

Stefan

04

2

Konarzewska

Alexandra

04-13

1

Orawski

Axel

05

2

Nieswiatowski

Bozena, Waclaw

05

2

Mazur

Janusz

05

2

Rybak

Marius,Viola

05

2

Kozaczek

Malgorzata, Jan

05-10

2

Falkenauer

Krystyna, Rheinhard

06

2

Boldys-Janßen

Lidia

06

2

Miatkowski

Hanna Marcin

06

2

Stepien

Jaroslaw

06

2

Teichmann

Dorotea, Raphael

06

2

Kortenbruck

Maria, Stephan

06h-12

2

Cwajgart

Gregor

07

2

Sliwowski

Krzysztof

07

2

Etzel

Elzbieta, Ewald

07

2

Piatkowski de Grzymala

Janusz, Monika

07-8

2

Konturek

Joanna, Piotr, Kasia

08

2

Jarosz

Lech

08

2

Gajda

Andreas

08

2

Mnochy-Sikora

Joanna

08

2

Treter

Lucyna, Tomasz

08-10

2

Pagiela

Malgorzata

10

2

Drews

Peter

10

2

Stauss

Agnieszka, Robert

10

2

Steller

Monika

10xx

2

Szulc

Maria

10xx-8

0

Post

Marian

11

3

Lach

Peter

11

2

Musial

Krystyna, Waldemar

11

2

Nowak

Mariusz

11

2

Mikulla

Bodo

11-11

2

Wojciechowski

Marek

12

2

Ambroszkiewicz-Kotte

Anna

12

2

Wojciechowski

Barbara

12

2

Axmann

Alicja, Tadeusz

12

2

Stanek

Andreas

12-10

2

Spychalska-Mauritsch

Teresa

14

2

Weder

Irene

14

2

Bahaeldin

Kamran

14

2

Kraus

Teresa

14

2

Münch

Hanno

14-10

2

Wiecko

Dariusz

16

3

Turulski

Slawomir

16

2

Sikora

Ewa

16

2

Czochara

Waclaw

16-9

2

Borciuch

Danuta, Slawomir

17

2

Wodecki

Jaroslaw

17

2

Wenta

Witoslaw

17

2

Pieczykolan

Janusz

17

2

Krisch

Lidia, Henrik

17

2

Zablocki

Jolanta, Jerzy

17

2

Jablonski

Zbigniew

17

1

Jablonski

Mariola

17

1

Schwarzbach

Dorothe

17-16h

2

Sworszt

Slawomir

18

2

Wachowski

Marek

18

2

Wasielewski

Joanna, Viktor

18

2

Sewerin

Joanna

18

2

Krawczyk

Zdzislaw

18-10

2

Baschton-Bartosik

Anita

19

3

Geisler

Thomas

19

2

Furmanczyk

Jaroslaw

19

2

Meinert

Marek

19

2

Schirle

Irma

19

2

Rumeld

Michael

19

2

Giersz

Henryk

19

2

Trüggelmann

Christoph

19

1

Michalowski

Bozena

19ex-20

4

Rosentrit

Janina

20-9

9

Selanski

Janina, Bogdan

21

2

Szczurowicz

Maciej, Jolanta

21

2

Cwiek-Erlenkaeper

 

21

2

Kniaziew

Thomas

21

1

Kaminski

Joanna

21-8

1

Filipski

Marek

22-12

12

Sniegocki

Gregor

23

2

Kraft

Anke, Marcus

23

2

Oppeln-Bronikowski von

Wlodzimierz

23

2

Sniegocki

Celina

23

2

Maciejewski

Mariusz, Danuta

23

2

Grobelny

Piotr, Anete

23

2

Wysocki

Sophie, Lech

23

1

Piecinska-Dudek

Isabella Ewa

23h

2

Sell

Ywonne

23xx-17

2

Papkoj-Majewska

Aleksandra, Wieslaw

24

2

Kaczmarczyk

Jolanta

24

2

Ginko

Tomasz

24

2

Schymanietz

Magdalene

24-12

6

Swiatek

Maciej

25

2

Rduch

Adam

25

2

Merc

Andreas

25

2

Olschowski

Beate

25

1

Olschowski

Peter

25

1

Neugebauer-Nowak

Ewa

25

1

Nowak

Adalbert

25-10

1

Supady

Agnieszka

26

2

Kruppa

Janina, Roman

26

2

Lazica

Maciej

26

2

Bebnowski

Ilona, Krzysztof

26

2

Schierer

Siegmund

26-10

2

Wyrwicz

Ursula, Andreas

27

2

Stypula-Kazanowski

Ilona

27

2

Liegmann-Gdaniec

Alicja

27

2

Schnitter

Danuta, Markus

27-8

2

Markes

Edward

28

2

Hohenstatt

Magdalena

28

2

Allers

Agnieszka

28

2

Boncza-Rutkowska

Anna

28

2

Chrupcala

Miroslaw

28-10

2

Milaszewski

Josef

dienst-4

1