Von: StefanL.Eckert@web.de im Auftrag von Stefan L. Eckert [StefanL.Eckert@web.de]
Gesendet: Dienstag, 21. Januar 2003 00:05
An: Undisclosed-Recipient:;
Betreff: Fw: XI Forum Gospodarcze Rynków Wschodnich

Kennzeichnung: Zur Nachverfolgung
Kennzeichnungsstatus: Gekennzeichnet
 
-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: PLIG
An: Stefanl.eckert@web.de 
Gesendet: Samstag, 18. Januar 2003 14:33
Betreff: XI Forum Gospodarcze Rynków WschodnichXI Forum Gospodarcze
Rynków Wschodnich

26-28 lutego 2003 r.

Hotel Gołębiewski, Mikołajki


Polsko-Litewska Izba Gospodarcza Rynków Wschodnich ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w FORUM GOSPODARCZYM RYNKÓW WSCHODNICH, które odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2003 r. w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach.
Podczas Forum spotkają się przedsiębiorcy z Polski, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Rosji, Kazachstanu i Białorusi, przedstawiciele Kancelarii Prezydenta i Rządu RP, izb gospodarczych, parlamentarzyści, przedstawiciele polskich i zagranicznych placówek handlowych.

Celem Forum jest:

  - poznanie bieżącej sytuacji makroekonomicznej oraz uwarunkowań formalno-prawnych
  współpracy ze Wschodem
  - wskazanie nisz rynkowych oraz metod skutecznego handlu ze Wschodem
  - uzyskanie praktycznych porad oraz nawiązanie kontaktów handlowych.


ELEMENTY PROGRAMOWE FORUM

SESJA PLENARNA
Wystąpienia przedstawicieli Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Gospodarki oraz placówek dyplomatycznych i handlowych za granicą.
PANELE DYSKUSYJNE
Zajęcia szkoleniowo-informacyjne z udziałem przedstawicieli placówek dyplomatycznych, Ministerstwa Gospodarki, ekspertów i praktyków z zakresu: prawnych uwarunkowań transakcji handlu zagranicznego; finansowania handlu zagranicznego; ubezpieczeń i ryzyka w obrotach zagranicznych; negocjacji w biznesie na Wschodzie - błędy negocjacyjne.
SPOTKANIA HANDLOWE
Czas przeznaczony na bilateralne rozmowy handlowe. W przygotowanych salach uczestnicy będą mogli prowadzić rozmowy handlowe, nawiązywać kontakty, zaprezentować swoją ofertę.
WYSTAWA EKSPORT -WSCHÓD 2003
Uczestnicy będą mieli możliwość zamówienia stoiska wystawienniczego do prezentacji swojej oferty.
KATALOG FORUM

Wydany zostanie katalog ofertowy firm uczestniczących w Forum.

Ponadto każdy uczestnik Forum otrzyma kupon upoważniający do wykupienia usług w Największej w Polsce Giełdzie Ofert B2B portalu OPENKontakt.com w specjalnych, promocyjnych cenach.
Mając do dyspozycji bazę ponad 190 000 ofert potencjalnych kontrahentów, można praktycznie natychmiast rozpocząć ekspansję firmy na nowym, ciekawym rynku. Giełda jest dostępna na 51 współpracujących portalach w Polsce, krajach b. ZSRR i na świecie. Codziennie z jej zasobów korzysta ponad 80 tysięcy użytkowników, którzy każdego dnia zamieszczają kilkaset nowych ofert w 31 działach branżowych.

 
   

 
 
 

 
 

 
 
 

 
UWAGA! Niniejsza oferta nie jest SPAMEM, została wysłana jednorazowo, wyłącznie do użytkowników Największej w Polsce Giełdy Ofert B2B i OPENKontakt.com. Jeżeli nie życzą sobie Państwo otrzymywać podobnych informacji prosimy o zmianę parametrów państwa konta. Aby to zrobić kliknij tu!