Zugriffszähler od 27.12.2003

lista uczestnikow  Narty 2004    uzupelnione (11.03.2004 08:00)  narty w poprzednich latach
TERMIN    13- 20   MARZEC   2004     kosci rzucone !  Narty 2004  w  Sillian Austria!

ALBUM UCZESTNIKOW - Zdjecia    (21.03.2004)  nowosc
zdjecia kolegi Andrzeja Kajetanowicza z Kanady - http://www.kajetanowicz.com/photo/sillian/sillian_2004.htm
zdjecia grupy Henryk Krisch  http://home.arcor.de/hkrisch2//fotos-sillian2004/main.htm

VIII Miedzynarodowe Alpejskie Zawody Narciarskie Lekarzy   
- przygotuje  jak zawsze Bronek z Chicago! 

II Miedzynarodowa Konferencja Medyczna - przygotowal Andrzej Kajetanowicz - Canada

Hotel Sillian * * * *     56€ od osoby za dzien w pokoju dwuosobowym (sniadanie, kolacja, nocleg)
                                   73€ od osoby w pokoju dwuosobowym jedna osoba

Imie                   
Vorname
                         13-20 März 04

Sporthotel Sillian
Tel.:  +43-4842 6011-0
wszystkie miejsca wysprzedane !!!!!!!
Nazwisko Name

Kraj
Stadt

Lienzer Sparkasse
Bankleitzahl 20507
Kontonummer - 0500-502604
BAN - AT 682050700500502604
BIC - LISPAT21

ilosc osob
Personenzahl

Janusz             14 -21 märz Andres   PL msandres@cyf-kr.edu.pl 2os**       1
Stanislaw Bafia  USA stanbafia@earthlink.net 2+1os***  2
Mariola, Krzysztof Bara D MCT.Bara@t-online.de 2os**       3
Ewa (Aleks. Pieczyk.) Baranowicz-Nowak D ewanowak2004@yahoo.de 2os**       4
Ilona, Krzsztof Bebnowski D k.beb@gmx.de 2os**       5
Maria Blom  SE blom.maria@telia.com 1os*  nur 6

Jean-Pieree

Richeton 

PL

jp.richeton@hotel-amber-baltic.pl

2os**       7

Andrzej           14 -21 märz

Ciesielski

USA

aciesielski@solarbus.com

1os nur   9
Cezary Dietz D ca.dietz@web.de 2os**    10
Elzbieta Etzel D technik@etzel-tga.de 2os**    11
Jerzy Gajewski CA jgajew@is.dal.ca 2os
Helenka, Wieslaw Gawel PL gawelzps@intertele.pl 2os**    12
Henryk Giersz D Gaza-Motoren@t-online.de 6os******** 
  13, 14,15
Barbara, Jacek Gniatkowski D Europol@t-online.de 2os**    16

Jolanta

Gorkiewicz

D

gorkiewicz@t-online.de

2os**    17
Mariola, Rafal Gorniak D rgorniak@t-online.de 2os**    18

Wieslaw

Jablonski

D

jawa-reisen@t-online.de

2os**    19

Andrzej

Kajetanowicz

CA

andrzej@kajetanowicz.com

4os****  20
studio

Malgosia, Jacek Knop PL minana@priv2.onet.pl 2os**     21
Ilona Kockowska PL ikocowska@op.pl 2os**     22
Zofia, Stanislaw Konzal D woitekk@gmx.de 2os**     23

Danuta, Zbigniew

Kostecki

D

kostecki@via.de

2os**     24

Monika, Jens Kostecka D monikoste@aol.com 2os**     25
Maria, Ywonne Kosteczka-Knodel  D m.kosteczka@elis-stiftung.de 2os**     26
Stanislaw Kropidlowski D gorkiewicz@t-online.de 1os* nur27
Maria, Alek Kubek D A.Kubek@t-online.de 2os**     28
Johanna Kubek D JojoKubek@aol.com 1os* nur29
Danuta Kuchcik D w.heniek@arcor.de 2os**     30
Paloma, Jacek Kulisiewicz D Jack.Kulisiewicz@gmx.de 2os**     31
Janusz            14 -21 märz Kusz USA kusz702@aol.com 1os*      32

Barbara, Daniel

Laske

PL

daniel.laske@polkomtel.com.pl

2os**     33
Barbara, Maciej Lazica D MLazica@wuppertal.helios-kliniken.de 2os**     34
Anna Lewandowska GB anialew@btinternet.com 1os*  nur 8
Kasia, Adrian Mazur PL adrian@gomobile.pl 2os**     36
Jozef               14-21 märz Mazurek USA jjmazurek@ameritech.net 1os*      37
Marek Maselkowski D p.masel@t-online.de 2os**    38
Teresa, Heinz Mauritsch D heinz.teresa.mauritsch@t-online.de 2os**    39
Andrzej Mikulla B andreas.mikulla@skynet.be 1os* nur40
Ted Mingelgrin SE ted.mingelgrin@comhem.se 1 os*nur41
Danuta Muszynski D danuta52@gmx.de 1os*      42
Kazia, Mieczyslaw Myers GB myersco@webleicester.co.uk 2os**     43
Janina, Andrzej Nowak D Andrzej.Nowak@t-online.de 2os**     44
Zbyszek Okuljar D zmok@gmx.net 1os* nur45
Marek Olszowka Pl etna-kolberg@web.de 2os**     52
Grazyna, Bronek14-21 märz Orawiec USA Drorawiec@aol.com 2os**     46
Grazyna, Aleksandra Janusz Pieczykolan D pieczykolan@t-online.de 2os***    47
Krystyna, Wladyslaw Pierzchala PL laco@poczta.onet.pl 2os**     48

Rafal

Rausz

PL

grafix@grafix.pl

4os**** studio    49

Ewa

Remin

D

remin@t-online.de

2os**     50
Malgorzata Rowicka CA mrowicka@ns.sympatico.ca 2os**     51

Teresa, Michael, Anna, Karol

Rumeld

D

mr.MeHow@web.de

2os****
studio    52
Ewa Samkiewicz D frozenbast@hotmail.com 2os**     53
Jolanta, Roman Siatkowski D jolsia@web.de 2os**     54
Johanna, Slawomir Sielecki D mdrad.sielecki@t-online.de 2os**     55
Beata, Christoph Sliwowski D Sliwowski@t-online.de 2os+1** 56
Nina, Andrzej Sosnowski GB andrew.sosnowski@uhl-tr.nhs.uk 2os**     57
Jurand Strassberg SE jurand7@netscape.net 2os**     58
Agnieszka, Jerzy Supady D w.heniek@arcor.de 2os**     59
Janusz Swistowski D jswistowski@elvis.com 2os**     60
Janusz Wawrzyszyn CA wawrzyszyn@syd.eastlink.ca 3os***    61

Barbara

Winiarski

D

Barbara.Winiarski@gmx.de

1os*      42
Bozena, Jozef Wojcik D wojcik.magda@gmx.de 2os**     62
Halina, Stanislaw Wos PL kbond@mwd.com.pl 2os**     63
Jerzy Wysocki PL wr 310-2589 2os**     64
Andrzej Zadora D pati_zadora@yahoo.de 2os**     65
Malgorzata, Aleksander Zaremba D alzar@gmx.de 2os**     66
        66 pokoi
66 zimmer
Vorzahlung 10.000.--€ 05.01.04
                       2000.--€ 26.02.04
12.000€
RAZEM 
Hotel SILLIAN
    134
osoby
         
  Hotel Post
(dostawki w pokojach za pol ceny)
  Franz Atzwanger
Tel.: +43-4842-6020
 
Tomek Bara D MCT.Bara@t-online.de 2os**    1
Zosia, Wladek  tel040104 Binkowski PL z_binkowska@op.pl , wbink@onet.pl 2os**    2
Eva Bober D eva.bober@medizin.uni-halle.de 1 os** nur3
Christoph Datta D christophdatta@t-online.de 2os**    21
Rafal Drwila PL r.drwila@szpitaljp2.krakow.pl 2os**     4
Martha Figiel D 520052162087-0001@t-online.de 1os* nur 5
Jan Golebiowski SE jan_golebiowski@hotmail.com 4os**** 6,7
Ania, Mirek Jarocki D m.jarocki@gmx.de 2os**     8
Alina, Czarek Jarocki D t.jarocki@gmx.de 2os**     9
Ewa, Janusz Kasina SE j@kasina.pp.se 2os**    10
Jaroslaw   15-20.03.2004 Kaminski D Jaroch@t-online.de 1os?     25
Lilka, Heniek Krisch D lidia.krisch@degussa.com , hkrisch@gmx.de 2os**    11
Marek         18-21.03.2004 Krotki  D pati_zadora@yahoo.de 2os**    12
Agnieszka Krupiniewicz  PL agakrupiniewicz@hotmail.com 2os** pl 13
Bozena, Leszek Krysiak PL Leszek.Krysiak@budimex.com.pl 2os**    14
Malgosia, Andrzej Kustosz D A.Kustosz@t-online.de 2os**    15
Roza, Andrzej  Kwolek PL kwoleka@o2.pl 2os**    16
Malgorzata, Ryszard Lutoslawski D Ryszard@Lutoslawski.net 2os**    17
Elzbieta, Miroslaw Olczykowski SE M.Olczykowski@Elstal.se 2os**    18
Bogdan Ostapowicz D bogja@web.de 2os**    19
Janusz Piatkowski D jpiatkowski@web.de 1os* xv 20
Anna, Piotr Sliwa D PSliwa@t-online.de 2os****  22
Andrzej Stiler D Fax: 02202-247294 1os* nur23
Grazyna, Witek Wenta D MGWenta@t-online.de 2os**     24
Alicja, Michal Wroczynski PL michal.wroczynski@fido.pl 2os**     26
Zbyszek Zablocki B zadikon.graphic@pandora.be 1osxv20
Vorzahlung 3500,--€  09.01.04
                    1000.-€   26.02.04
4500€
Razem Post hotel             49os 
25 Zimmer sind belegt!!!       48*
  RAZEM
Zusammen beide
Hotels
    183

* w szpalcie ilosc osob - oznacza wplate zaliczki  *