rwe.htm

Von: BogdanZurek@aol.com
Gesendet: Donnerstag, 2. Oktober 2003 23:32
An: abratowicz@kki.net.pl; Agniecha44@interia.pl; bur@grs.de; stanislaw.deja@addcom.de; info@stan-deja.de; berdyczow@host.pl; a0323987@addcom.de; lgawlikowski@arcor.de; joanna.gleich@chello.at; KHilary@t-online.de; maria@atol.com.pl; Kaminski58@aol.com; klimiukc@warszawa.mtl.pl; barbara@kobylinski.com; Kostecki@via.de; kojot5550@compuserve.de; polonia@kulaszewski.de; jerzylisiecki@poczta.onet.pl; IniPolTheater@aol.com; Allmenn@aol.com; praxis.dr.milek@t-online.de; AAAAMiller@aol.com; jacek.tyblewski@sfb.de; journalist@ziplip.com; nurkowska@freenet.de; Leonard.p@interia.pl; translation@weinsberg.ikp.pl; radko.asia@gmx.de; Jutta.Weber@compaq.com; Jerzy.Sonnewend@das.de; gsonnewend@gmx.com; makte@poczta.onet.pl; E.Stasinski@web.de; Andrzej.Szulczynski@t-online.de; mail@dpgm.de; wawa@tirol.com; zadlo@arcor.de; Gabriela.Zadrozna@ch.tum.de; a.zajac@t-online.de; ezawadzka@gmx.de; Zurek@zv.tum.de
Betreff: Spokanie w Klubie RWE w Warszawie

Kennzeichnung: Zur Nachverfolgung
Kennzeichnungsstatus: Gekennzeichnet
TOSEEK , RECEIVE AND IMPART INFORMATION AND  IDEAS  ... REGARDLESS OF  FRONTIERS.    
                          ( Universal  Declaration  of  Human Rights)

STOWARZYSZENIE PRACOWNIKÓW  ROZGLOSNI  POLSKIEJ
RADIA  WOLNA   EUROPA

Honorowy Prezes  :  Jan Nowak -  Jezioranski
Rada   Nadzorcza  : Stefan   Bratkowski  (Warszawa) , Jacek
Kaczmarski (Polska -Australia),Maciej Morawski (Paryz) , Wlada  Majewska  (Londyn), Bogdan Zurek(Monachium)

Sekretarz  Wykonawczy :  Alina  Perth - Grabowska, tel.o501 279 4o9  i  
022  754 24 55,faks  022  754 24 81 , Niemcy tel/faks 004989 34 24 15        
E-mail:  AlinaPerth@aol.com  
KLUB  RWE : Radio Cafe  Nowogrodzka  56, Warszawa
Biuro  Stowarzyszenia: Mokotowska 41 m 20,00-551Warszawa


Polska wchodzi do Europy -korzysci i trudnosci
to  temat  spotkania w  Klubie RWE  we  czwartek 16 pazdziernika o godzinie 18ej . W spotkaniu wezma udzial : Prezes Polskiej  Fundacji imienia Roberta Schumana  Róza Thun i wicerektor Kolegium Europejskiego dr Piotr Nowina - Konopka.
Serdecznie  Panstwa zapraszam



    
Sekretarz  Stowarzyszenia
AlinaPerth - Grabowska


        Stowarzyszenie  Pracowników  RP  RWE  jest  zarejestrowane w SadzieWojewódzkim  w   Warszawie ,  Nr.   VII St.   784 \ 94  . Nr. identyfikacyjny REGON: o1213381o . Rachunek  bankowy :  XIV Oddzial  PKO BP

                       Nr. 62 10201156 123140075,NIP:526-24-61-012
           Radca  prawny : Mec. Zbigniew   Waraksa W-wa   ul.Mokotowska 51/53