szwecjalekarze.htm   (12.07.2008)

od stycznia 2009 bank danych lekarzy  polskich w Szwecji  przeniesiony na www.polscylekarze.org 

Przy banku danych ze Szwecji obiecal mi pomoc kolega Janusz Kasina, znany wszystkim, sympatyczny i uczynny kolega! Czekamy na dlasze informacje!

Lista ulozona wg miast

Nazwisko

Imie

specjalnosc

uczelnia

miasto zamieszkania

Email

www

Sjunnesson

Malgorzata

Radiolog

   

st.sjunnesson@telia.com

 

Bartlomiejczyk

Karina

     

karinabm@ltkalmar.se

 

Mucha

Henryk

     

mucha@algonet.se

 

Huberman

Daniel

     

isabella.janczewska@medhs.ki.se

 

Flur

Jacek

Notarzt

Stokholm

Alvsj

   

Krotkiewski

Marcin

   

Askim

   

Tandläkare-Lind

Dorotea

Stomatolog

Warszawa

Djursholm

dorotea.lind@minpost.nu

 

Cebo-Murski

Malgorzata

   

Eksjö

   

Sowiak

Jadwiga, Seweryn

Chirurg, Anestezjolog

Katowice

Hesleholm

sowiak@telia.com

 

Sobocinski

Jan

   

Hoddinge

piusrs@yahoo.se

 

Dymek

Maciej

Anestezjolog

 

Karlskrona

m.dymek@telia.com

 

Borowiec

Jan

Kardiochirurg

 

Knivsta

jan.borowiec@home.se

www.pmfs.org

Ekeroth

Janina

Radiolog

 

Lund

nina.ekeroth@gmail.com

www.ultraljudkliniken.se

Siennicki-Lantz

Arkadiusz

Neurolog

 

Lund

arkadiusz.siennicki-lantz@skane.se

 

Nalepa

Barbara

Lekarz Rodzinny

 

Lund

barbara@nalepa.se

 

Mingelgrin

Ted

   

Lund

ted.mingelgrin@comhem.se

 

Repetowska

Ewa

Polonia, Federacja

 

Lund

   

Nalepa

Wojciech

Medycyna Rodzinna

 

Lund

   

Jedlinski

Andrzej

Radiolog

 

Malmö

   

Koralewska-Makar

Anna

Lekarz

 

Malmö

anna.makar@tele2.se

 

Roszak

Irena

Chirurg

Warszawa

Malmö

   

Siennicki-Lanz

Arkadiusz

Internista

 

Malmö

arkadiusz.siennicki-Lantz@smi.mas.lu.se

 

Uminski

Kamil

lekarz
Rodzinny

Lublin

Oskarshamn

 

Drapinski

Miroslaw

   

Skärholmen

mirekd@excite.com

 

Hanczewski

Barbara, Robert

Radiolog

 

Solna

roberthanczewski@hotmail.com

 

Szymasiuk

Julian

   

Stockholm

   

Orzechowski

Stanislaw

Federacja

 

Stokholm

s.orzechowski@telia.com

 

Janczewska

Isabella

Gastroenterolog

 

Sztokholm

isabella.janczewska@medhs.ki.se

 

Golebiowski

Jan

Psychiatra

 

Tyresö

jan_golebiowski@hotmail.com

 

Kasina

Janusz, Ewa

Ginekolog, vav

 

Vallingby

j@kasina.pp.se

 

Bukowska

Magda

Stomatolog

Gdansk

Vällingby

mbukowska@hotmail.com