URLOP-NARTY marzec - 2003

powrot do strony narty:          STAN  na 08.03.2003

I   TURNUS  8 -15  marzec
Holiday Inn - cena 280 od osoby - sniadanie, kolacja, pokoj
przedplata 100 ostatecznie do konca stycznia 2003!

Hotel Holiday Inn      
Nazwisko E-mail ilosc Kraj
Ambroszkiewicz-Kotte Anna, Jerzy agkotte@yahoo.de                              * 2 D
Bara Mariola, Krzysztof mct.bara@t-online.de                          * 3 D
Bialowons Hanna                                                           * 1g D
Binkowski Zofia, Wladyslaw wbink@onet.pl 2 PL
Chmielinski Bogumila, Marek mbchmielinskis@t-online.de                 * 2 D
Crerar-Gilbert Agnieszka gilbert_aj@hotmail.com                       ex 2 GB
Derdzikowski Bogdan bderdzik@hotmail.com                         * 2 PL
Dietz Cezary ca.dietz@web.de                                  * 3 D
Etzel Elzbieta remin@t-online.de                                 * 1n D
Furman Andrzej furman@worldonline.nl                          * 1a NL
Gawel Helena, Wieslaw gawelzps@intertele.pl                           * 2 PL
Giersz Henryk                                                           * 1g D
Jarocki Miroslaw m.jarocki@gmx.de                               * 2 D
Jarocki Cezary t.jarocki@gmx.de                                 * 2 D
Kajetanowicz Andrzej andrzej@kajetanowicz.com                   ex 2 CA
Keglowicz Beata remin@t-online.de                                 * 1n D
Kluzik Piotr 1
Konopelski Ewa, Jan sarah_konopelska@yahoo.de               * 2 D
Kostecki Danuta, Zbyszek kostecki@via.de                                   * 2 D
Kostecki Pawel kostecki@yahoo.com                           * 1c D
Krakiewicz Barbara, Adam aladba@aol.com                                  * 3 D
Krisch Henrik hkrisch@gmx.de                                  * 2 D
Kubek Maria, Alek a.kubek@t-online.de                             * 2 D
Kuchcik Danuta w.heniek@arcor.de                               * 1b D
Kurkowska Malgorzata, Jurek malkurk@interia.pl                                * 2 PL
Kusztal Wieslawa, Marek adamkula@altarw.com.pl                      * 2 PL
Laske Barbara, Daniel daniel.laske@polkomtel.com.pl             * 3 PL
Lewandowska Ania anialew@btinternet.com                       * 1a GB
Lyniewscy Magda, Bartek, Paulina, Kuba mblyniewski@poczta.onet.pl                 * 2 PL
Malinowski 2 D
Mazur Jolanta, Janusz kayacorn13@hotmail.com                    * 2 D
Mazurek Jozef jjmazurek@ameritech.net                     * 1c USA
Myers Kazia, Mietek  myersco@webleicester.co.uk                ** 2 GB
Nocon Krystyna, Jacek  jnocondr@aol.com                                * 2 D
Nowak Janina, Andrzej agkotte@yahoo.de                                * 2 D
Opala Barbara, Grzegorz opala@infomed.slam.katowice.pl            * 2 PL
Orawiec Bronek drorawiec@aol.com                               * 1sin USA
Panek Marek, Wojtek wpanek@wsb-nlu.edu.pl                        * 2 PL
Petrys-Kulisiewicz Paloma jack.kulisiewicz@gmx.de                      * 2 D
Pieczykolan Grazyna, Janusz pieczykolan@t-online.de                        * 2 D
Rausz Rafal grafix@grafix.pl                                    * 3 PL
Remin Ewa remin@t-online.de                                 * 2 D
Rogowski  Koisar Barbara w.heniek@surfeu.de                             * 1b D
Rudnicki Joanna, Marek rudnicki@uic.edu                                  * 2 USA
Rudnicki Anna annaxf@hotmail.com                            * 2 USA
Rumeld Teresa, Michal mr.mehow@web.de                              * 2 D
Sosnowski Nina, Andrzej kardio@stayfree.co.uk                          * 2 GB
Stiller Barbara bastiller@gmx.de                                 * 2 D
Sliwowski Beata, Krzysztof vitadentklinik@t-online.de                     * 2 D

Supady Agnieszka, Jerzy  Supady

w.heniek@surfeu.de                             * 2 D
Wenta Witoslaw mgwenta@t-online.de                           * 2 D
Wos Halina, Stanislaw kbond@mwd.com.pl                             * 2 PL
Zaremba Malgorzata deregowski@t-online.de                        * 2 D
HOTEL   ROSATTI  Bank Hotelu Rosatti  (200m od Holiday Inn) tuz obok Holiday Inn 108  
Bielanow Tomasz konopelski                                          * 4 PL
Cieslinski Ola, Maciek daniel.laske@polkomtel.com.pl             * 2 PL
Kostecka Monika monikost@aol.com                             * 1m D
Kropidlowski Stanislaw                                                          * 2 D
Kurzeja Tomasz kurzeja@gts.pl                                   * 2 PL
Maselkowski Marek                                            P.Masel@t-online.de                           * 1sin D
Straczynski Marek  mar@kasier.ozzl.org.pl                       * 2 PL
Straczynski Marek mar@kasier.ozzl.org.pl                       * 2 PL
Urban Ola, Michal daniel.laske@polkomtel.com.pl            * 2 PL
Wroczynska Ligia liw@pg.gda.pl 1m PL
Hotel Albergo di Dimaro    Bank
Tel.:  +390-463-974375 -  Frl Angela
250 od osoby, nocleg sniadanie, kolacja
314 jezeli pokoj wynajmuje jedna osoba
125  
Chromik Dominik MDOG80@aol.com                              * 2 D
Golenia Maria, Emil MDOG80@aol.com                             * 2 D
Gorkiewicz Jolanta, Jacek Gorkiewicz@t-online.de                       * 3 D
Jablonski Gabriela Wieslaw jawa-reisen@t-online.de                       ** 2 D
Kosteczka-Knedel Maria                                     a V.Mar@t-online.de                              * 1sin D
Kula Adam adamkula@altarw.com.pl                     * 2 PL
Lenink Katarzyna daniel.laske@polkomtel.com.pl            * 1e PL
Margas Richard MDOG80@aol.com                             * 2 D
Margas Richard MDOG80@aol.com                             * 2 D
Muszynska Danuta                                             b supadam@gmx.de                              * 1e D
Olszowka Krystyna, Marek jawa-reisen@t-online.de                       * 2 D
Piwko Grzegorz
Tomasz Grzedzinski
gregmed2@poczta.onet.pl                   * 2 PL
Szeligowski Sabina, Jacek jawa-reisen@t-online.de                       * 2 D
Slowicki Marek slowicki@arcor.de                              * 2 D
       
14 Zimmer   154  
Hotel Caiser Crone      
Okuljar Zbigniew                                                 a 0171-8167307                                     * 1sin D
       

 

Razem 151 osob

Bank Caritro S.P.A Buero VON MALE
Konto N 18216/0
ABI CODE 6330
CAB CODE 3500

dokonalem nastepujacych wplat zaliczek:
am 19.08.2002 -  2000 pierwsza przedplata
am 23.09.2002 -  2000 druga przedplata
am 22.10.2002 -  4000 trzecia rata

Rosatti 29.11.2002 2000 pierwsza rata

Albergo di Maro 11.12.2002 2000 pierwsza rata

Do strony PTM: PTM-1.JPG (1930 Byte)