Dzialacze Polonijni  w Wielkiej Brytanii

George Blazyca
Katarzyna Bud-Bzowska
Stanislaw Boguski
Adriana Chodkowska 
Krzysztof Chowaniec
Englert

Prezydent RP Kaczorowski
Edmund Kasprzyk 
George Kolankiewicz
Maura Kuterba

ks Tadeusz Kukla
Helena Miziniak
Jan Mokrzycki
Andrzej Morawicz

Maria Mokrzycka
Eugenia Maresch
Robert Nowakowski
Aleksandra Podchorodecka
Malgorzata Sztuka
Andrzej Tutkaj

Albin Tybulewicz
R. Walczak
Jacek Winnicki
Czeslaw Maryszczak
Teresa Zagorska

Archiwum:
Zygmunt Szkopiak


George Blazyca
george.blazyca@paisley.ac.uk
Senat 10.05.03

Katarzyna
Budd-Bzowska
Delegat na II Zjazd Polonii

Stanislaw Boguski
Przewodnik po Instytucie Sikorskiego

Englert
Senat 10.05.03

Adriana Chodakowska
XIV Forum Tarnow
Cooltura

ada@cooltura.co.uk
 

Barbara Zdanowicz
Prezes Zwiazku Harcerstwa Polskiego

Anna-Maria 
Grabania-Richards
Teatr
tscreens@aol.com

Krzysztof Chowaniec 
XIV Forum MP
Cooltura (Marketing)
kc@cooltura.co.uk 

Prezydent RP na wychodztwie
Kaczorowski
Senat 10.05.2003

Zwiazek Harcerstwa Edmund Kasprzyk
rps 29.09.2002 Pultusk

Prof. George Kolankiewicz  UCL
g.kolankiewicz@ssees.ac.uk
www.ssees.ac.uk

Maura Kuterba
Delegat na II Zjazd Polonii

ks rektor PMK
Tadeusz Kukla

Helena Miziniak
Prezes EUWP
Delegat na II Zjazd Polonii
helena@miziniak.fsnet.co.uk
spotkanie EUWP 10.01
V Zjazd EUWP

Jan Mokrzycki Prezes 
Zjednoczenia Polskiego w GB
jan-mokrzycki@ntlworld.com
Delegat na II Zjazd Polonii
V Zjazd EUWP

Andrzej Morawicz
webmaster@zem.co.uk

Delegat na II Zjazd Polonii
spotkanie EUWP 10.01
Senat 10.05.2003

Mokrzycka Maria
Delegat na II Zjazd Polonii
jan-mokrzycki@ntlworld.com

Eugenia Maresch
Uczestnik  II Zjazdu Polonii
emaresch@themail.co.uk

Aleksandra Podhorodecka
Macierz Szkolna
13 Forum Mediow
ola_podhorodecka@hotmail.com

Malgorzata Sztuka
sztuka@dircon.co.uk
Sekretarz Generalny Zjednoczenia w GB


Andrzej Tutkaj
Delegat na II Zjazd Polonii


Albin Tybulewicz
Senat 10.05.03
tybulewicz@aol.com
Senat 10.05.2003

R. Walczak
Delegat na II Zjazd Polonii

Czeslaw Maryszczak 
chez.maryszczak@which.net
Stowarzyszenie Kombatantow SPKJ
spotkanie EUWP 10.01
RPS 29.09.02 Pultusk

Robert Nowakowski
robert.nowakowski@noemp.org



Jacek Gierlinski
Stowarzyszenie Inzynierow GB
jacek.gierlinski@atkinsglobal.com

Jacek Winnicki
info@polandstreet.org.uk

Teresa Zagorska
XIV Forum MP
Biuletyn Kola Lwowian

Archiwum

Zygmunt Szkopiak
solofilms@hotmail.com
Delegat na II Zjazd Polonii
Prezes Honorowy EUWP
spotkanie EUWP 10.01
zmarl 24 pazdz. 2002