usalekarze.htm     (12.07.2008)

Nazwisko

Imie

Specjalnosc

Uczelnia

miasto
zamieszkania

Email

www

Gorski

Grzegorz

Lekarz

Lublin

   

http://ptak.delspec.com

Stys

Adam

     

adamstys@pol.net

 

Klub poln. Carolina

 

Internista

     

http://www.polandcarolina.org/

Zemankiewicz Stan

Bartow Orthopaedics

Ortopeda

   

Stanzeman@aol.com

 

Grochowska

Eugenia

Internista

Gdansk

     

Szczech

Kazimierz

Anestezjolog

   

kszczech@mac.com

 

Sliwowski

Stanislaw

Pediatra

   

dr.sliwowski@yahoo.com

 

Golec

Stanislaw

Neurologe

 

Ann Arbor

sgolec@med.umich.edu

 

Murawski

Krzysztof

   

Annadale

kris.murawski@verizon.net

 

Raczek

Stenley W

Psychiatra

 

Box 4837

   

Rosnowski

Keja

Pediatra

Poznan

Chatham

wsrosnowski@hotmail.com

 

Sochanski

Miroslaw

Kardiochirurg

 

Chicago

a57m2000@yahoo.com

www.serce.org

Roztoczynski

Henryk

Lekarz,

Krakow

Chicago

wcpolmd@comcast.net

 

Kubik

Christopher K.

Lekarz Rodzinny

 

Chicago

 

www.amsyzdro.com

Mazurek

Jozef

Ginekolog

 

Chicago

jfmazurek@ameritech.net

www.healthdiets.biz

Roniker

Barbara

   

Chicago

bbroni@searle.monsanto.com

 

Orawiec

Bronislaw

Kardiolog

Katowice

Chicago

drorawiec@aol.com

http://www.drorawiec.org/pl/index.html

Szczerba

Stefan

Chirurg

 

Chicago

stefans@uic.edu

 

Turowski

Gregory

Chirurg Plast.

 

Chicago

gturowski@pol.net

www.chirurgia-plastyczna.com

Wojnarski

Wieslaw

Internista

 

Chicago

doctor-w@pol.net

http://www.wojnarski.yourmd.com

Sasik

Barbara

Lekarz rodzinny i Laryngolog

 

Chicago

   

Rudnicki

Marek

Chirurg

Katowice

Chicago

rudnicki@uic.edu

 

Wojnarska

Maria A.

Medycyna Ogolna

 

Chicago

mwojnarska@gmail.com

http://www.wojnarska.yourmd.com

Abrahamian

Frida

Gastroenterolog

 

Chicago

   

Rudnicka

Joanna

Neurologin

 

Chicago

   

Kusz

Katarzyna

Stomatolog

 

Chicago

kusz702@aol.com

 

Szpindor-Watson

Anna

Alergolog

 

Chicago Oak Park

aszpindormd@goamerica.net

 

Imiolek

Piotr

Internista

Katowice

Clifton

pimiolek@yahoo.com

www.cliftonwallingtonmedical.com

Bartkowski

Paul

Stomatolog

Krakow

Evanston

paulsbartkowski@gmail.com

 

Kopacz

Maciek

   

Fresno

mkopacz@ampolmed.com

 

Pyter-Kabat

Ludmila

Lekarz Ogolny, Arizona

Wroclaw

Glendale

ludmilapyter@aol.com

 

Piekos

Marek

Ginekolog, Endokrynolog

 

Joliet

 

www.ivfplus.com ?

Wirg

Mariusz

Internista

 

Las Vegas

mwirga@nmhu.campus.mci.net

 

Klub Uniwersytetu Polskiego w LA

 

Internista

 

Los Angeles

 

www.perfectnet.com/puc/

Plawner

Janusz

Urolog

Katowice

New York

Janusz@plawner.us

 

Nowak

Edward

Lekarz

 

New York

   

Rudnicka-Barbieri

Anna

Internista

USA

New York

   

Urgacz

Slawomir

   

Northfield

urgacz@hotmail.com

 

Krejza

Jaroslaw

Radiolog

 

Philadelphia

Jaroslaw.Krejza@uphs.upenn.edu

 

Kassur

Danuta, Michal

Psychiatra

 

Pickerington

mkssur@msn.com

 

Kalke

Anna, Jens

Lekarz, Informatyk

Düsseldorf

Scottsdale

jens.kalke@yahoo.com

 

Mazur

Grazyna, Wieslaw

Anestezjolog

 

Summit

wieslawmazur@hotmail.com

 

Kulczycki

Lucas

Pediatra

 

Washington, DC

   

 

 

Kardiochirurg - Miroslaw Sochanski - www.serce.org (18.01.2008)

Chicago

Adam Stys - Dakota - adamstys@pol.net

Jaroslaw Krejza, MD, PhD.   (20.01.2008)
Associate Professor of Radiology
Department of Radiology
Division of Neuroradiology
University of Pennsylvania
3600 Market street
Science Building ste 370
Philadelphia, PA. 19104
Tel: 215-6623660
Fax: 215-6153681
Cell: 610 457 5234
E-mail: Jaroslaw.Krejza@uphs.upenn.edu

 

Piotr Imiolek, MD   (23.03.2008)
dwie przychodnie (internal medicine, pod wspolna nazwa
Clifton-Wallington Medical Group):
60 Main Ave
Wallington, NJ 07057
tel. 973-471-3555
1033 Clifton Ave
Clifton, NJ 07013
tel. 973-473-4400
inni lekarze:

Krystyna Szewczyk-Szczech, MD
Agnieszka Kwapniewski, MD
Aleksander Lekan, MD
(wszyscy powyzej to internisci)
oraz Kazimierz Szczech, MD

(anestezjolog, pain management)
Strona internetowa: www.cliftonwallingtonmedical.com

http://lekarzameryka.com/