Ogłoszenia Polaków za granicą

Elektryk na terenie Niemiec przez niemiecką firmę

  • Branża: Elektryczna
  • Dodano: 13.08.2019 r
  • Lokalizacja: Berlin, Niemcy
  • Telefon: +49 162 679 35 84
  • Wiadomość: ps@opus-personallogistik.de
ELEKTRYK OPUS – Personallogistik, rzetelna firma znajdująca się w Niemczech poszukuje niezawodnych elektryka. Jesteś zmotywowany, zaangażowany i lubisz pracować w zespole? Czy chcesz rozwijać się w swoim życiu zawodowym? Jeśli tak to złóż podanie do nas!
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace instalacyjne i konserwacyjne w systemach elektrycznych i kontrolnych - dbanie o nowe instalacje i utrzymanie eksploatacyjnego zasilania elektrycznego w systemach budownictwa i technologii zaopatrzenia - inne prace elektryczne
WYMAGANIA: - wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie elektroniki i dziedzinie energetyki - świadectwo/certyfikat uprawniające do wykonywania zawodu elektryka - niezawodność i umiejętność pracy w zespole, jak i również samodzielnie - odpowiedzialność, otwartość, elastyczność współpracy - prawo jazdy i auto mile widziane - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (znajomość poleceń technicznych)
OFERUJEMY: - niemiecka umowa o pracę, która jest zawarta na czas nieokreślony - zakwaterowanie znajdujące się najbliżej miejsca pracy - miesięczna dieta w wysokości 1000 € - urozmaicona praca w przemyśle przetwórczym - atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące 2400 € - 2600€ miesięcznie na rękę (uwzględniona w tym również dieta) - premia świąteczna, dodatki urlopowe, zwroty za dojazd - tygodniowe zaliczki - opieka polskiego koordynatora Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV na ps@opus-personallogistik.de bądź zadzwoń +49 162 679 35 84

Polecane w tej lokalizacji

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm