Ogłoszenia Polaków za granicą

Inwentaryzacje, Niemcy bez znajomości języka

  • Branża: Inwentaryzacja
  • Dodano: 11.09.2019 r
  • Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
  • Wiadomość: aniadolega@gmail.com
Praca w Niemczech (Hamburg lub Frankfurt nad Menem). W pracy nie jest wymagany język niemiecki. Czas trwania Projektu: 1.10.-30.11.19 możliwość nawiązania dłuższej współpracy. Stanowisko: Pracownik inwentaryzacji.
Obowiązki: - liczenie towarów za pomocą skanera elektronicznego - kontrola ujętych stanowisk
Wymagania: - umiejętność pracy w zespole - umiejętność wykonywania prostych obliczeń - chęć do pracy.
Oferujemy: -9,50€ na godzinę brutto - Gwarantujemy transport oraz pokrywamy koszty noclegów w trakcie trwania projektu. WYŚLIJ CV LUB ZADZWOŃ: +48519526022 Do wysyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm