Ogłoszenia Polaków za granicą

Operator produkcji (wafle ryżowe)

  • Branża: Produkcyjna
  • Dodano: 06.12.2019 r
  • Lokalizacja: Zottegem, Belgia
  • Telefon: 781060000
  • Wiadomość: gdansk@jobhouse.pl
Jobhouse Sp. z o.o. działa na rynku od 8 lat i prowadzi rekrutacje na stanowiska pracy na kilku kontynentach. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób. Rekrutowaliśmy m.in. do takich krajów jak USA, Katar czy Malediwy. W tej chwili dla naszego Klienta, największego na świecie producenta wafli ryżowych, kukurydzianych oraz innych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Operator Produkcji Obowiązki: obsługa maszyn na linii produkcyjnej pakowanie produktów spożywczych (wafle ryżowe) kontrola jakości gotowego produktu dbałość o jakość oraz czystość stanowiska pracy ścisłe przestrzeganie przepisów BHP podczas pracy na terenie zakładu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
Wymagania: m.in. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (przemysł spożywczy, farmaceutyczny) czynne prawo jazy kat. B własny samochód - mile widziane znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
Warunki pracy: stawkę godzinową - 13,26 € brutto (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo) dodatki zmianowe: +0,54 € brutto/h za pracę na I i II zmianie bon na posiłek w wysokości 6€ /dzień premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2073 € brutto (8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego roku gwarantujemy 40 godzin pracy tygodniowo długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zgodnie z belgijskim prawem) opiekę polskiego koordynatora na miejscu możliwość skorzystania z zakwaterowania - 80 € /tydzień, dofinansowanie do dojazdów do miejsca pracy płatna praca w święta i dni ustawowo wolne od pracy pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097. Zachęcamy do aplikacji pod poniższym linkiem: https://jobhouse.traffit.com/public/an/clk1TkxBPT0=

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm