Ogłoszenia Polaków za granicą

Opiekunka dla Seniora

  • Branża: Opieka
  • Dodano: 17.06.2019 r
  • Lokalizacja: Berlin, Niemcy
  • Telefon: 123 456 789
  • Wiadomość: opieka@tp.pl
Zakres obowiązków

Do opieki Senior lat 80, jest mobilny. Mieszka z żoną, która również jest mobilna, bardzo miła, sympatyczna para.
ZAKRES CZYNNOŚCI: dotrzymywanie towarzystwa prowadzenie domu przygotowanie posiłków robienie zakupów wsparcie w ubiorze pomoc w higienie ciała
WARUNKI ZAKWATEROWANIA: pokój  z internetem w domu jednorodzinnym

Wymagania

mile widziane prawo jazdy, kursy kierunkowe, gotowość do wspierania i niesienia pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy

Oferujemy

zakwaterowanie w domu Podopiecznego/ Podopiecznej
możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
pokrycie kosztów wyjazdu
pomoc polskojęzycznych koordynatorów
pełne składki ZUS
atrakcyjne wynagrodzenie
legalna praca na polskich warunkach
zakwaterowanie z wyżywieniem w domu podopiecznego

Wynagrodzenie

1600€

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm