Ogłoszenia Polaków za granicą

Praca na budowie Irlandia ZAKWATEROWANIE wszystkie STANOWISKA

  • Branża: Budownictwo
  • Dodano: 24.10.2019 r
  • Lokalizacja: Dublin, Irlandia
  • Telefon: 00353863487257
  • Wiadomość: ptr@europe.com
Praca na budowie Irlandia ZAKWATEROWANIE wszystkie STANOWISKA
Poszukiwani ludzie do pracy na budowie. Znajomość języka angielskiego mile widziana aczkolwiek nie wymagana (praca w zespołach z polskim foremanem/brygadzistą), niezbędne doświadczenie w pracy na budowie lub przy projektach budowlanych. Zakwaterowanie i dowóz gratis organizowane przez firmę w ramach umowy bez dodatkowych kosztów. Nowa agencja budowlana w Irlandii zaprasza zainteresowanych: ptr@europe.com.
Zarobki od €13.77 do €18.93 na godzinę (REA rates - stawki związkowe). Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo, możliwe nadgodziny.
PTR Group to rozwijająca się firma, która specjalizuje się w dostarczaniu doświadczonych pracowników budowlanych kontrahentom, agencjom budowlanym i deweloperom. Nowatorskie podejście do naszych pracowników gwarantuje, że nie muszą się oni martwic kosztami zakwaterowania czy transportu, dzięki czemu mogą skupić swoją motywacje i zaangażowanie na tym, co potrafią robić najlepiej. Zapraszamy do współpracy – PTR Group.
ptr@europe.com – wszystkie stanowiska: (pracownik ogólnobudowlany, budowlany, budowa pomocnik, cieśla dachowy, murarz, stolarz, dekarz, blacharz, hydraulik, monter rusztowań, płytkarz, malarz, regipsiarz, betoniarz, zbrojarz, elektryk, operator, brygadzista, asystent, majster, kierownik, koordynator, inspektor, planista, inżynier, projekt menedżer, kosztorysant, architekt).
Stanowisko: Praca na budowie Irlandia ZAKWATEROWANIE gratis pracownik budowlany pracownicy budowlani wszystkie stanowiska budowa stawki REA Nr ref.: 001
Miejsce pracy: Dublin / zagranica / Irlandia Branża: Budownictwo / Architektura

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm