Ogłoszenia Polaków za granicą

Praca Na Gospodarstwie Rolnym

  • Branża: Dojarz, Pracownik fizyczny na Gospodarstwie
  • Dodano: 09.08.2019 r
  • Lokalizacja: Eindhoven, Holandia
  • Telefon: 696832866
  • Wiadomość: dawid@sterwerk.nl
Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy. Działamy od kilkunastu lat w sektorze rolnym, a w szczególności współpracujemy z gospodarzami zajmującymi się hodowlą krów oraz kóz na mleko. Własnie na tego typu gospodarstwach oferujemy zatrudnienie. Aktualnie poszukujemy pracownika na gospodarstwo krów mlecznych, na stanowisko dojarza.
WYMAGANIA: Oczywistym jest, iż spodziewamy się osoby chętnej do nauki i pracy przy doju mechanicznym krów. Komunikacja w jednym z języków: angielski, niemiecki lub holenderski jest również konieczna, aby móc nauczyć się pracy i zgodnie z oczekiwaniami gospodarza wykonywać swoje obowiązki. Musisz zdawać sobie sprawę, iż dojenie to proces, który nie może czekać, więc praca odbywa się również w niedzielę i święta. W przypadku tego gospodarstwa kandydat będzie poruszał się pojazdami mechanicznymi więc wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.
ZAPEWNIAMY: Legalne zatrudnienie na długi okres czasu. Tygodniowo nie mniej niż 50 godzin pracy, co gwarantuje dobre wynagrodzenie. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania, czy to na gospodarstwie lub w jego bliskiej okolicy, najczęściej w domach lub mieszkaniach. Koszt zakwaterowania jest nieduży, a warunki godne. Atutem są regularne wyjazdy na urlop co 6 lub co 8 tygodni. Oczywiście zadbamy o Twój transport do pracy i co się z tym wiąże, zwrot kosztów przejazdów w obie strony.
OBOWIĄZKI: Do głównych zajęć pracownika będą należały zaplanowane przez gospodarza doje krów. Pracownik po przeszkoleniu samodzielnie będzie musiał umieć włączyć dojarnie, przeprowadzić proces dojenia (przygotowanie krów do doju, sprawdzanie stanu wymion, jeśli wymagane dozowanie antybiotyków przeciwzapalnych, umycie dojarni i jej płukanie, na sam koniec przygotowanie maszyn i jednostek udojowych do kolejnego dojenia); Twoje obowiązki mogą być stałe, ale również przy dobrym funkcjonowaniu, gospodarz może poszerzyć ich zakres.
APLIKACJE PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES EMAIL: dawid@sterwerk.nl LUB wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://www.sterwerk.pl/praca/ Kontakt tel: 696-832-866 +31 493 529 326 (w godzinach od 9 do 17 od poniedziałku do piątku) Chcesz zobaczyć jak wygląda praca i zatrudnienie w Sterwerk, kliknij link poniżej: https://youtu.be/ymnPa2MyNiw

Polecane w tej lokalizacji

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm