Ogłoszenia Polaków za granicą

Sprzedawca

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania. HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982. Dla naszego Klienta szukamy Kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca Miejsce pracy: Czarny Dunajec Potrzebujemy osoby, która: - jest zainteresowana stabilnym zatrudnieniem na dłużej, - lubi pracę z ludźmi, - jest pracowita, cierpliwa, odpowiedzialna i komunikatywna, - posiada aktualną książeczkę sanepidowską. Co będzie należało do Twoich obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej, - dbałość o zaopatrzenie sklepu oraz wykładanie towaru na półki, - dbałość o porządek i wygląd sklepu, - tworzenie miłej atmosfery. Co Ci damy? - umowę o pracę na pełny etat, - dwuzmianowy system pracy, - pakiet benefitów: m. in. pakiet socjalny, karty medyczne, ubezpieczenie grupowe, bony oraz paczki świąteczne, - dobrą atmosferę w miejscu pracy. Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez formularz: https://app.hrappka.pl/offer/view/52064609672a6e8b2144f8b9d5d21594/19843
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Najnowsze w serwisie

Lekarze

Prawnicy

Szkoły

Biura turystyczne

Baza firm